Retro-Mania dla pasjonatów starych pojazdów

Restauracja aut i pojazdów zabytkowych to główny profil działań, których podejmuje się warsztat samochodowy Retro-Mania. Dokonywane zabiegi sprawią, że auto odzyska swój dawny blask pamiętany z czasów jego produkcji. Ten serwis samochodów zabytkowych podejmuje się najtrudniejszych wyzwań nadających każdemu samochodowi dawnej świetności.

Zabytkowy Samochód

Pasjonaci starych pojazdów

Pasjonaci motoryzacji znajdą tutaj fachową pomoc nie tylko w renowacji starych pojazdów, ale również usługi serwisowe dla aut już odrestaurowanych. Warsztat samochodowy w Sulechowie to firma, która świadczy swoje usługi nie tylko dla mieszkańców województwa lubuskiego, ale również dla pasjonatów z całej Polski. Serwis ten dokonuje również skupu oraz sprzedaży aut zabytkowych.

Sprzedaż aut zabytkowych

Jest więc świetnym miejscem dla osób chcących zbyć swoje auto lub też dokonać zakupu zupełnie innego samochodu. W ramach możliwości istnieje możliwość zakupu części, które są trudne do zdobycia dla zwykłych użytkowników lub dorobienia. Ponadto Retro-Mania czynnie poszukuje części rzadko dostępnych na rynku, a cennych dla posiadaczy niektórych modeli pojazdów. Oferta zawiera również usługi tapicerskie, blacharskie oraz lakiernicze, dzięki którym drobne uszczerbki zostaną naprawione.