Skup samochodów powypadkowych - AUTO-BART Skup Aut Gdynia

AUTO-BART SKUP AUT GDYNIA

Skup Aut AUTO-BART to firma zajmująca się skupem i sprzedażą samochodów używanych na terenie całego województwa pomorskiego. Firmę cechuje profesjonalizm i doświadczenie, o czym może świadczyć fakt, że prężnie działa w branży od 2003 r. Oprócz aut osobowych AUTO-BART skupuje także quady i motocykle, jak również auta dostawcze czy terenowe. Firma odkupi od Ciebie także samochód niesprawny lub auto powypadkowe, a także pojazdy po Leasingach.

Skup aut AUTO-BARTTel: 604 976 543
ul. Dąbrowskiego 9woj. pomorskie
84-230 Rumiaskupaut-gotowka.pl

Profesjonalne podejście do klienta

AUTO-BART skupia się na zadowoleniu i bezpieczeństwie klienta, dlatego skupuje auta za możliwie najwyższą kwotę. Firma ceni wygodę konsumenta, dlatego po nawiązaniu kontaktu telefonicznego bezzwłocznie przyjedzie pod wskazany adres i bezpłatnie wyceni samochód. Dodatkowo jeśli mieszkasz na terenie województwa pomorskiego dojazd po samochód jest nieodpłatny. Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż, firma podpisze z Tobą bezpieczną umowę kupna-sprzedaży i wypłaci pieniądze w dowolnej dla Ciebie formie – gotówka, przelew na wskazane konto lub wpłata w banku.

Sprzedaj swój samochód do skupu

Niezależnie od stanu Twojego samochodu możesz sprzedać go w skupie AUTO-BART za atrakcyjną cenę! Jeśli zależy Ci na szybkiej i bezpiecznej sprzedaży auta zadzwoń pod numer 604 976 543 lub odwiedź naszą stronę internetową https://skupaut-gotowka.pl, gdzie znajdziesz ostatnio skupione przez nas samochody.