skup aut

Pol Cars – Skup aut Gdynia

Skup Aut – Oferta

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalny i bezpieczny skup pojazdów. Skupujemy pojazdy w wszelkim stanie technicznym, w miejscu i okresie, wyznaczonym poprzez klienta. Skup pojazdów obejmuje auta każdej marki, bez względu na ich wiek oraz stan techniczny.

POL-CARS SKUP AUT  tel. 505 233 303
ul. Tysiąclecia 70 skupujemyauta@interia.pl
84-230 Rumia www.skupautpomorskie.pl

skup aut gdynia

Obiecujemy specjalistyczne, kompleksowe i całkowicie komfortowe prace. Na pierwszym miejscu stawiamy zwłaszcza całkowite zadowolenie naszych odbiorców. W branży motoryzacyjnej działamy od wielu lat, osiągając coraz to szersze doświadczenie i uznanie współpracujących z nami klientów.

Przedsiębiorstwo Pol-Cars funkcjonuje przede wszystkim na terytorium powiatu pomorskiego. Możemy dojechać na zlokalizowane przez klienta miejsce w ciągu 2 godzin od okresu przyjęcia zlecenia. Skup aut używanych obejmuje pojazdy osobowe, dostawcze, vany, i tak dalej.

Obiecujemy błyskawiczną i solidną wycenę. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą ekipą okaże się dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonująca. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Mamy w ofercie nader opłacalne ceny oraz okolicznościowe promocje.