Skup Aut Filar

Filar to rzetelna i godna polecenia firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom skup aut osobowych i dostawczych za gotówkę. Dzięki nam szybko i bez stresu pozbędą się Państwo swojego auta. Zapewniamy najlepsze ceny na rynku i atrakcyjne warunki. Zapewniamy darmowy dojazd do klienta i niezobowiązującą wycenę.

Skup aut Filar Tel: 505 605 705
Gdańsk, Gdynia skupujemyauta@interia.pl
woj. pomorskie www.skupautfilar.pl

Pełen profesjonalizm

Działamy na terenie Gdańska, Sopotu, Rumi, Władysławowa, i w Pucku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów. Interesują nas wszystkie samochody bez względu na stan techniczny i ważności OC lub przeglądu stanu technicznego.

Transakcje bez zbędnych formalności!

Nasz skup samochodów za gotówkę to doskonała propozycja nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla firm, które chcą szybko pozbyć się niepotrzebnej floty pojazdowej. Jeżeli interesuje Państwa błyskawiczna wycena to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505 605 705, odwiedzenia naszej strony internetowej www.skupautfilar.pl lub do odwiedzenia siedziby  naszej firmy przy ulicy Ojcowska 37 w Gdańsku.