auto skup

Skup aut Trójmiasto

Skup Aut – Oferta

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz sprzedawaniem samochodów, będących w rozmaitym stopniu technicznym. W naszej propozycji spotkają Państwo również skup quadów i motocykli. Działamy na terytorium Trójmiasta i całego powiatu pomorskiego. Oferujemy bezpłatny dojazd po pojazd, w miejsce wybrane poprzez klienta. Docieramy do wybranego obszaru po upływie 2-3 godzin od momentu przyjęcia zlecenia.

SkupAutPomorskie24.pl tel. 505 770 999
Trojmiasto www.skupautpomorskie24.pl
woj. pomorskie

skup aut trójmiasto

Pojazd wyceniamy niemalże natychmiast, całkowicie darmowo, bez żadnych kolejnych zobowiązań. Wszystko dokonuje się zgodnie z prawem. Posiadamy najlepszych fachowców, mających długoletnie doświadczenie.

Posiadamy różne konieczne uprawnienia do realizowania różnorodnych zadań. Płacimy w niezwykle dogodnej dla naszych klientów formie: może to być gotówka, wpłata do banku lub przelew na konto. Przed skupem pojazdu podpisujemy umowę zakupu-sprzedaży. Posiadamy skup samochodów uszkodzonych, używanych, powypadkowych, poleasingowych oraz licznych pozostałych. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą atrakcyjną ofertą. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą.