Całodobowa Pomoc Drogowa we Wrocławiu

Mądry Polak po szkodzie – powie każdy, kto choć raz musiał wzywać pomoc drogową. Stłuczka, kolizja, awaria – przydarzają się codziennie, jednak my odsuwamy tą myśl od siebie jak najdalej.

wypadek na autostradzie A4. Pomoc drogowa K-hol już w drodze.

Czy można przygotować się na awarię auta?

Awaria samochodu z natury rzeczy jest nieprzewidywalna. Czasami można zapobiec niechcianym sytuacjom poprzez regularne przeglądy i baczne obserwowanie auta przy jednoczesnej natychmiastowej interwencji, jednak bywają sytuacje kiedy stajemy bezradni w szczerym polu. Wypadków jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Warto natomiast mieć zapisany w telefonie kontakt do taniej firmy zajmującej się holowaniem.

Właśnie tak! Zamiast drżeć przed tym, co nieznane choć nieuniknione, wyjdź temu naprzeciw. Znajdź tanią pomoc drogową w swojej okolicy, upewnij się czy pracuje całodobowo i zapisz jej numer w telefonie.

Wynajem autolawet

Jeżeli przydarzy ci się awaria lub wypadek, możesz potrzebować firmy, która ma w swojej ofercie nie tylko pomoc drogową, ratownictwo drogowe, holowanie, autoholowanie, ale nawet wynajem autolawet. Często profesjonalne firmy świadczą także specjalistyczne usługi jak na przykład przewóz zabytkowego auta. Dla właścicieli starych samochodów czy motocykli taka informacja to z pewnością gwarancja wiedzy i zaplecza sprzętowego, aby dokonać załadunku i transportu tego typu pojazdów. Często pomoc drogowa oferuje także serwis z możliwość bezgotówkowej likwidacji szkody oraz autem zastępczym na czas naprawy.

Przygotuj się na wszystko

Licho nie śpi i warto przygotować się na sytuację, kiedy będziemy bardzo zdenerwowani lub nawet poszkodowani. Poświęcone wcześniej 15 minut na znalezienie odpowiedniej pomocy drogowej może się okazać bezcenne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy: Pomoc Drogowa Wrocław 24h Dariusz Kohl, działamy na terenie Dolnego Śląska, autostrady A4 oraz drogi S8. Zapraszamy do kontaktu!