SKUP SAMOCHODÓW

Skup Aut Pruszcz Gdański

Skup Aut – Oferta

Firma Auto-Bart trudni się kompleksowym skupem aut w Pruszczu Gdańskim. Obiecujemy sprawny i całkowicie zgodny z prawem skup aut każdej marki, w różnym wieku, a ponadto w różnorodnym stanie technicznym. Prowadzimy także skup samochodów powypadkowych oraz uszkodzonych.

Skup Aut Pruszcz Gdański Tel. 604 976 543
Pruszcz Gdański skupaut27@wp.pl
woj. pomorskie www.skupaut-pruszczgdanski.pl

skup aut pruszcz gdański

Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak i z różnymi firmami.Odkupujemy już większą ilość samochodów. Oferujemy szybki oraz bezpłatny dojazd pod adres wskazany poprzez klienta. Dokonujemy sprawnej oraz uczciwej wyceny. Oferujemy dobre ceny.

Posiadamy wszelkie potrzebne pozwolenia do prowadzonej przez nas pracy. Usługi świadczymy od licznych lat, osiągając przy tym coraz szersze doświadczenie i uznanie ze strony kooperujących z nami klientów. Oględziny oraz wycenę samochodu przeprowadzamy, zarówno w miejscu, jak i terminie wspólnie ustalonym z klientem.

Jesteśmy perfekcyjnym zespołem, podchodzącym do każdego zlecenia z pełnym poświęceniem. Zależy nam na całkowitej satysfakcji naszych klientów. Gorąco zachęcamy do współpracy! Gwarantujemy niezwykle korzystne ceny.